Оцифрування та сканування фотографій


Ціни на сканування фотографій

Процес оцифрування фотографій

Фото в рамці Ваші особисті фотографії акуратно лежать у альбомах? Або у коробках? Ви не звернули уваги, що частина з них з часом пожовкла, а на деяких проступили плями? Що кольорові втратили минулу яскравість? Ви виявили, що фотографії зіпсовані не лише дитячими каракулями, а й часом?

Наша щира порада - якнайшвидше переведіть домашній фотоархів в електронний вигляд.

Ми можемо виконати з цією метою сканування негативів та слайдів, сканування фотоплівок будь-яких форматів, сканування фотографій. При необхідності виконаємо будь-яку обробку фотографій, адже ретуш та реставрація фотографій – наша спеціалізація. Якщо потрібно, то виконаємо будь-які маніпуляції із зображенням: фотомонтаж, видалення об'єктів тощо.

Ви хочете зробити оригінальний подарунок до весілля, урочистості, свята або оформити банкет, надіслати запрошення на весілля персонального дизайну, зробити портрет коханої дівчини в стилі Pin-Up? Ми також допоможемо вам у цьому.

Сканування фотографій — функція, яка найбільше затребувана масовим користувачем Інтернету. Навіть популярність цифрових фотоапаратів, автономних чи вбудованих у мобільні телефони, не скасовує нашого спільного минулого, коли фотографії були найчастіше чорно-білими, а друкувалися професіоналами у фотоательє. У кожного з нас є паперовий фото-архів, яким хочеться похвалитися перед друзями та знайомими в соціальних мережах, і сканування фотографій — часто єдина можливість зробити це, адже давно пішли в минуле посиденьки на кухні за переглядом сімейних фотоальбомів.

Дитячі фотографії, групові знімки шкільного класу, зроблені запрошеним фотографом, весільні фотографії батьків, студійні фото десятирічної давності — всі ці скарби, що зберігаються в кожній родині, рано чи пізно потрапляють у сканер, а потім пересилаються поштою, вивішуються в мережі, об'єднуються в електронний сімейний архів.

Минуле у стародавніх фотознімках продовжує зберігати своє значення навіть у сучасному світі: кожен з нас подобається собі на дитячих фотографіях і намагається передати цей образ своїм новим знайомим. Сканування фотографій допомагає створити об'ємний і протяжний у часі власний імідж, до якого включається і улюблений собака, з яким ми грали в дитинстві, і сусідка по шкільній парті, і мама у піонерській краватці на шкільній лінійці.

Всі ці відбиті миті нашого дотехнологічного минулого стають об'єктом творчої наснаги озброєних сканером мережевих мешканців: зі звичайних знімків після сканування фотографій споруджуються колажі — романтичні та гумористичні, добродушні та знущальні. За допомогою програм обробки зображень пейзажні фотографії перетворюються на шпалери для робочого столу, стають частиною художніх проектів, речі та люди на них змінюють власний колір та видозмінюються за волею дизайнера. Фотографія — одне з найоб’єктивніших зображень світу та людини — перетворюється на простір для реалізації творчих амбіцій.

Щось підказати?